הפועל חדרה האתר הרשמי

כפר קאסם מחכה לחדרה בגביע
לוסיו חוגג עם החברים נגד הפועל תל אביב בשמינית הגמר

כפר קאסם מחכה לחדרה בגביע

לאחר שעברה את הפועל תל אביב בשמינית הגמר, הפועל חדרה הגרילה בשלב רבע הגמר את הסינדרלה מליגה א', מ.ס. כפר קאסם. בשלב רבע הגמר נערכים צמד מפגשים, בית וחוץ, והמנצחת בסיכום שני המשחקים תעפיל לחצי הגמר, שייערך השנה באיצטדיון טדי בירושלים.

בחדרה נזהרו לא לחגוג יותר מדי את ההגרלה מול היריבה הנחותה ביותר על הנייר, ונתנו כבוד לכפר קאסם. היו"ר אורן גולן, שנכח בהגרלה באיצטדיון רמת גן, אמר: "אנחנו האחרונים שנזלזל ביריבה כלשהי. כפר קאסם הוכיחה שהיא קבוצה מצוינת, לא קל לשחק במגרש שלה, ואני סומך על הצוות המקצועי שלנו שיכין אותנו מצוין גם למשחק הזה. עבורי זו סגירת מעגל, שכן כפר קאסם הדיחה אותנו בשנה הראשונה שלי בתפקיד מגמר המחוזות של ליגה א'. אולי נצליח לנקום בהם…בכל מקרה אני שמח מאוד שעשינו התקדמות גדולה מאז, וברור שכולנו מקווים שנצליח לעשות עוד היסטוריה ולהעפיל לחצי הגמר, מעמד שחדרה לא הייתה בו 40 שנה".

בקבוצה חגגו את הניצחון הגדול על הפועל תל אביב בשלב שמינית הגמר, הודות לצמד של לוסיו. החלוץ הברזילאי של חדרה הוזכר כמועמד לעבור לבית"ר ירושלים, אבל בחדרה הבהירו כי "גם בעד מיליון יורו לא ישחררו אותו".

בחדרה מתכוננים למשחק הצמרת מול מכבי ת"א שייערך ביום שני בנתניה. בקבוצה זוכרים את התבוסה במשחק הקודם מול הצהובים (4:0), ובטוחים כי הפעם הם ייראו אחרת לגמרי מול המוליכה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט